5 tipov, ako urobiť radosť mužom na svadbe

Doteraz ste od nás dostali tipy na netradičné svadobné miesta, ako si vybrať pohodlné topánky či top trendy v svadobných kyticiach. Teda prevažne veci, ktoré zaujímajú najmä nevesty, a pánov sme možno trochu neprávom opomínali. Pritom na každej svadbe je veľa nezadaných mužov, na ktorých nikto nemyslel. Pripravili sme pre vás 5 tipov, ktoré si každý single v nohaviciach zamiluje. Takto budú skutočne všetci hostia spomínať na váš veľký deň s radosťou.

1. Cigarový bar na svadbe

Fajčenie cigary je mužský ceremoniál – vybrať si najvoňavejší kúsok, orezať ho, pripáliť si a rozprávať sa. Veľkou výhodou je, že mu neodolajú ani nefajčiari. Výnimočný deň, výnimočná svadba a výnimočná nevesta si zaslúžia výnimočnú oslavu. Prečo si teda nezapáliť cigaru? Ideálne je, keď súčasťou baru je aj profesionál, ktorý vysvetlí, ako sa cigary vyrábajú, orezávajú, fajčia a skladujú. Pri tejto aktivite sa páni zabavia a pri troche šťastia si nájdu kamarátov do konca života.

cigarový pult na svadbe

2. Svadobná degustácia rumu/whisky/piva

Niektoré destiláty sa nepijú, ale vychutnávajú. To je prípad rumu, whisky aj piva, ktoré si zaslúžia vlastný degustačný pult. Na Slovensku je množstvo zaujímavých malých pivovarov, exkluzívne rumy sa vyrábajú vo Venezuele, Guatemale či Kube a domovom whisky je stále Írsko. Vytvorte pánom kútik, kde si pokecajú, ochutnajú exkluzívne nápoje a potom prídu s tanečnými nohami vyzvŕtať dámy na parket.

degustacia piva na svadbe

 3. Krásne auto pre novomanželov

Len málo mužov dokáže odolať krásnemu autu. A keď je toto vozidlo ešte stredobodom pozornosti počas celého svadobného dňa, neodolá mu nikto. Vyberte si ako svoj voz pre novomanželov krásny veterán. Debatný krúžok mužov sa pri ňom vytvorí úplne spontánne. Páni budú mať o zábavu a nové priateľstva postarané.

veterán pre novomanželov

4. Muži milujú hry

Muži milujú hry a nenávidia prehry. No aj tí porazení dokážu ísť so svojím premožiteľom na pivo, porozprávať sa a stať sa kamarátmi. Menší herný kútik na svadbe je skvelým miestom pre všetkých pánov, ktorí sa chcú zabaviť pred pozvaním dámy do tanca. Je na vašej kreativite, čo pre nich vymyslíte. Nám sa osvedčili hry ako šípky, stolný hokej či pokrový stôl. Nebojte sa priniesť na vašu svadbu niečo netradičné.

hry pre mužov na svadbe

5. Tradičný holič

Páni dnes zbožňujú nosiť fúzy, strniská a najmä brady na všetky možné spôsoby. Aj preto veľký návrat zažívajú tradiční holiči (alebo aj barberi). Mnoho ľudí si o nich myslelo, že už neexistujú. Potešte mužov servisom, ktorý sa im postará o dokonalú úpravu ich porastu na tvári. Skvelý zážitok, návrat k tradíciám a nezabudnite – budete mať široko-ďaleko najkrajších hostí na svadbe.

barber na svadbe

Máte aj vy tip, ktorý by muži počas svadby ocenili? Podeľte sa oň v komentároch.

Kontaktujte nás

Máte otázky, pripomienky, chcete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať...

Not readable? Change text.