5 tipov: Netradičné svadobné miesta, ktoré vás očaria

Výnimočné svadobné šaty, atypické topánky či odvážny účes – to všetko robí váš veľký deň výnimočným. Keď však chcete urobiť zo svojej svadby nezabudnuteľný zážitok, poobzerajte sa po netradičnom mieste – nemusí byť iba v kostole či na mestskom úrade. Pripravili sme pre vás 5 tipov na netradičné svadobné miesta, ktoré si zamilujete nielen vy, ale aj vaši hostia.

1. Príroda/park/lúka

Biele, krémové aj koralové svadobné šaty krásne kontrastujú so zelenou. Nebojte sa zorganizovať svadbu v prírode. Nemusíte predsa ísť do najhustejšieho lesa, pokojne to urobte na lúke pred chatou, v parku pri mestskom zámku alebo na dedovej drevenici.

svadba v prirode

Zdroj: www.austingros.com

Stôl ozdobte machom, do jednoduchých vázičiek vložte lúčne kvety s papradím, na kamienky napíšte mená hostí a natiahnutú bielu plachtu medzi stromami použite ako oltár. Vytvorte harmóniu s prírodou a postarajte sa o jedinečnú atmosféru svojej svadby.

2. Skleník

Skleník je skvelý nielen na pestovanie paradajok, ale aj pre vašu svadbu. Prevzdušnený priestor plný svetla vás spoľahlivo ochráni pred vrtochmi počasia a zároveň vás bezprostredne spojí s prírodou. Romantika, ktorá dojme aj tých najtvrdších chlapov.

svadba v skleníku

Zdroj: www.tylerspeier.com

Máte v záhrade iba fóliovník či malý skleník? Nebojte sa, nemusíte behať za susedmi, či vám požičajú ten svoj. Na Slovensku je niekoľko záhradných centier aj s nevyužívanými skleníkmi, ktoré sú na takýto event ako stvorené.

Aká výzdoba tu najviac vynikne? Zvoľte opäť prírodné farby a materiály – vidiecky štýl sa na takúto svadbu dokonale hodí. Zabudnúť nesmiete na čarovné svetielka, sviečky alebo žiarovky visiace zo stropu.

3. Stodola

Vidiecky štýl je trendy nielen v bývaní, ale aj pri organizácii svadby. Čo by ste povedali na hostinu v roztomilej drevenej stodole? Nemusíte poznať žiadneho farmára, na trhu nájdete eventovky, ktoré sa na takéto svadby špecializujú.

svadba v stodole

Nečaká vás žiadne upratovanie slamy či vyháňanie dobytku na lúku, ale krásne zrekonštruovaná a prispôsobená stodola na svadbu. Hostinu môžete mať na dvore, živú kapelu na drevenom pódiu a v prípade zlého počasia, sa ukryjete pod strechou.

4. Industriálny sklad

Vysoký strop, obrovský priestor, minimalizmus a industriálna atmosféra. To všetko v kontraste so svadobnou výzdobou, čistotou, sviežimi farbami a neodolateľnou nevestou vytvára zaujímavú harmóniu. Buďte odvážna a nebojte sa tejto kombinácie.

svadba v industry štýle

Zdroj: www.nouba.com

Samozrejme si dajte záležať na bezpečnosti a vyberte sklad v dobrom technickom stave. Mnoho eventových agentúr skladové priestory zrekonštruovalo a využíva ich na netradičné podujatia. Čo poviete na svadbu v nich?

5. Loď

Nemusíte mať svadbu hneď na Titanicu, stačí aj menšia loďka. Jej veľkosť záleží od vás a počtu hostí. Prenajať si môžete väčšie reštauračné priestory na brehu rieky alebo menšiu loďku a zakotviť s ňou uprostred jazera.

svadba na lodi

Zdroj: Pinterest.com

Svadba v obklopení vody má svoje jedinečné čaro. Veľké veci dokážete urobiť aj s výzdobou – môžete sa pohrať s tematickou dekoráciou v námorníckom štýle, rozžiariť loďku svetielkami na zábradlí či záchranné koleso použiť pri svadobnom fotení.

Dámy, ktoré z týchto miest sa vám najviac páči a prečo? Váš názor nás zaujíma, podeľte sa sa oň v komentároch pod článkom.

Kontaktujte nás

Máte otázky, pripomienky, chcete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať...

Not readable? Change text.