7 tipov na netradičné svadobné oznámenia, ktoré na hostí urobia dojem

Prvý dojem je dôležitý. Podľa neho sa rozhodujeme, či nám je človek sympatický, či sme ochotné priplatiť za krásne šaty alebo o tom, či prídeme na svadbu. Aj keď chceme na našich hostí urobiť najlepší dojem, často nechávame prípravu pozvania až na poslednú chvíľu a nevenujeme mu veľkú pozornosť. Pripravili sme pre vás 7 tipov na svadobné oznámenia, ktorými očaríte svojich (budúcich) hostí.

1. Ozvláštnite oznámenie kaligrafiou

Plánujete menšiu svadbu, na ktorej chcete iba svojich najbližších? Vdýchnite oznámeniam jedinečnosť a nahraďte tlačené písmo tým kaligrafickým. Kaligrafia je umenie krasopisu, vďaka ktorým budú vaše svadobné oznámenia jedinečné a každá bude pripravená ručne. Nebojte sa spojiť kaligrafické písmo s predtlačeným vzorom – ušetríte si prácu a dojem bude skvelý.

Zdroj: www.shineweddinginvitations.com

2. Pripravte látkové vreckovky

Emaily stále viac vytláčajú klasické listy. Aj preto máme radosť, keď v schránke objavíme papierovú obálku od nášho priateľky či známeho. Podobné je to aj s vreckovkami – tie látkové sú nahrádzané hygienickými, a keď uvidíme klasickú, vracajú sa nám spomienky. Navyše – slzy šťastia si na svadbe potrebuje utrieť každý.

svadobne-pozvanky-vreckovkyZdroj: www.theknot.com

3. Laserom vyrezávané oznámenia

Väčšina oznámení je tlačených. Nerozmýšľajte o farbe písma a stavte na netradičnosť. Nechajte si oznámenie vyrezať laserom. Hostia pri otvorení obálky s takýmto pozvaním budú skutočne očarení.

rsz_svadobne_pozvanky_laserZdroj: Zdroj: www.junebugweddings.com

4. Skúste netradičné tvary

Svadobné oznámenia nemusia byť iba štvorcové či obdĺžníkové. Osviežte ich netradičným tvarom. Čo by ste povedali napríklad na štýlový šesťuholník alebo roztomilý trojuholník? Vybočte zo zabehnutých svadobných koľají a nalaďte hostí na skvelú zábavu štýlovými oznámeniami.

 geometricke-tvary-svadobne-pozvanky

Zdroj: www.theknot.com

5. Svadobné oznámenie ako žreb

Výherné žreby miluje každý: to napätie, tá vidina výhry, tá detská radosť, keď vyhráte. Pripravte pre svojich hostí unikátnu edíciu stieracích losov, v ktorej vyhrá každý – informácie o vašej svadbe. Je to milé, úsmevné a hlavne zábavné.

svadobne-pozvanky-zrebyZdroj: www.etsy.com

6. V plechovke nemusí byť iba paradajková polievka

V najslávnejšej plechovke od umelca Andyho Warhola bola paradajková polievka. Čo by ste povedali na jej využitie aj pri svadobných prípravách? Prekvapte svojich hostí a umiestnite oznámenie do vkusnej plechovky.

svadobne-pozvanky-plechovky

Zdroj: www.hongkiat.com

7. Aj balón môže byť oznámenie

Kde sú balóny, tam je zábava – od detských narodenín cez rozlúčku so slobodou až po nezabudnuteľnú svadbu. Pošlite svojim blízkym potlačený balón s podrobnosťami vášho veľkého dňa.

svadobna-pozvanka-balon

Zdroj: www.notonthehighstreet.com

Máte aj vy tip na netradičnú svadobné oznámenie? Budeme radi, keď sa s nami podelíte v komentároch.

Kontaktujte nás

Máte otázky, pripomienky, chcete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať...

Not readable? Change text.