Potešte svoje družičky: Tu je 5 tipov na darčeky

Prešli ste si spolu veľa: podporovali ste sa pri prvých sklamaniach, užili ste si nekonečné žúry na letných dovolenkách, lúčili ste sa spolu so slobodou a nedávno ste ich pozvali ako svoje družičky na svadbu. A teraz je rad na vás – akým darčekom potešiť svoje najlepšie kamarátky?

Náramky s gravírovaním

Dohodnite sa so svojimi družičkami, aby si na svadbu nezobrali vlastné náramky, že máte pre ne niečo lepšie. Je na vás, či sa rozhodnete pre striebro, drevené koráliky či bižutériu. Dôležité je, aby sa do vami vybraného materiálu dalo gravírovať. Dajte si záležať, aby bol odkaz dostatočne osobný – meno družičky, miesto vášho zoznámenia alebo nezabudnuteľný zážitok. Práve toto z vkusného darčeka urobí výnimočný, ktorý si budú opatrovať dokonca života.

nápady na svadbu

Smaltované hrnčeky

Retro je in, a keď je nadčasové ako smaltované hrnčeky, z módy nikdy nevyjde. Ide o praktický darček, ktorý môžu vaše družičky používať každý deň aj niekoľkokrát. Tu sa môžete pohrať s farbami – každej z nich pripravte dizajn v jej obľúbenej farbe. Okrem toho sa môžete pohrať aj s odkazmi, ktorými dáte najavo, že dievčatá dobre poznáte a záleží vám na nich. Napríklad: Život bez teba je ako ráno bez kávy. Zapojte trošku kreativity a oddýchnite si od svadobného zhonu.

nápady na svadbu

Fotografia zo svadby s venovaním

Svadba je jedinečný moment a každý z hostí sa teší na fotografie. Pripravte pre družičky prekvapenie a kúpte si fotoaparát, ktorý dokáže zábery vytlačiť okamžite. Takýto kúsok si obstaráte aj za menej ako 80 eur. A načo vám bude? Odfoťte sa s každou družičkou, počkajte, kým sa fotografia sama vyvolá a potom tam dopíšte odkaz. Využite moment prekvapenia vo svoj prospech a potešte svoje najbližšie vkusným darčekom.

nápady na svadbu

Kvetinové venčeky

Aj keď si každá z družičiek oblečie šaty inej farby, stále môže byť jasné, že patria k vám. Ako? Pripravte pre ne špeciálne družičkovské venčeky zo sušených kvetov (tie z čerstvých nevydržia celý celý deň). Aj tu však môžete ukázať, že každú super poznáte a záleží vám na nej. Stačí, keď pre družičku upetiete venček s jej obľúbený kvetinami. Vyskúšajte tento minimalistický, krásny a vkusný darček. Navyše, po svadbe si môžu venček odložiť ako jedinečnú spomienku.

nápady na svadbu

Spoločný fotoalbum

Milujete fotografie? Pripravte originálny darček, ktorý urobí radosť každej družičke. Kúpte si fotoalbum, nechajte si vytlačiť snímky zachytávajúce vaše priateľstvo v čase a ku každej dopíšte vašu spomienku na tento moment. Vytvoríte fotoalbum, v ktorom si vaše družičky budú rady listovať aj o desať či dvadsať rokov. Nechajte pár strán voľných ako prísľub, že ho budete po svadbe neustále dopĺňať. Lepší darček si nemôžu priať. 

nápady na svadbu 

Máte aj vy tip na darček, ktorým ste urobili radosť svojim družičkám? Podeľte sa oň v komentároch. 

Kontaktujte nás

Máte otázky, pripomienky, chcete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať...

Not readable? Change text.