salonangels-img01

Svadobné šaty

Jeden deň v živote túži byť každá z nás tou najkrajšou. Každý rok sa v našej ponuke objavia nové, starostlivo vyberané modely svadobných šiat. Lebo aj my chceme, aby ste v svoj šťastný deň vyzerali neodolateľne. Práve svadobné šaty od značiek Justin Alexander, Sincerity, Lilian West či Sweetheart sa postarajú o slzičku v ženíchovom oku, keď vás v nich uvidí kráčať uličkou. U nás si svoje vysnívané šaty môžete kúpiť alebo požičať.

salonangels-img02

Spoločenské šaty

Plesy, stužkové, promócie či firemné večierky – každá z týchto výnimočných chvíľ si zaslúži výnimočné šaty. Také, pri ktorých budete dokola počúvať otázku: „Krásne šaty, odkiaľ ich máš?“ Otravné? Možno. Zahreje vás to pri srdci? Nepochybne. Pomôžeme vám vybrať aj krásne spoločenské šaty na svadbu, nielen pre družičky. Budete sa cítiť aj vyzerať nádherne.

sperky bizuteria

Šperky a bižutéria

Sú to práve šperky, ktoré z pekného svadobného outfitu dokážu urobiť outfit magický. Či milujete minimalizmus, alebo trblietavú bižutériu, v našej ponuke nájdete tú povestnú čerešničku na neveste. Máte strach, že pri výbere šperkov siahnete vedľa? Vyskúšajte si náušnice, čelenky či náhrdelníky súčasne so svadobnými šatami. Pokojne sa poraďte s kaderníčkou a zlaďte ich s obrúčkou a snubným prsteňom. Lebo aj veľký deň rozžiaria malé detaily.

Kontaktujte nás

Máte otázky, pripomienky, chcete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať...

Not readable? Change text.